facebook

“Діти вчитимуться ще й у червні”: у Міносвіти офіційно повідомили доки триватиме навчальний рік. Деталі

“Діти вчитимуться ще й у червні”: у Міносвіти офіційно повідомили доки триватиме навчальний рік. Деталі 

Навчальний рік триватиме до 28 червня 2024 року. Таке рішення ухвалили, щоби діти отримали всі знання, які могли пропустити через повітряні тривоги або блекаути.

Про це повідомили в Кабінеті міністрів України. За словами урядовців, свято останнього дзвоника має відбутися за планом — 31 травня.

Також зазначається, що будь-яка школа та міська адміністрація можуть самостійно встановлювати графіки навчання та канікул. Адже під час дії воєнного стану в Україні для школярів змінилася тривалість навчального року та частково змістилися дати весняних канікул 2024 року.

Як відомо, в Україні навчальний рік 2023-2024 років розпочався 1 вересня 2023 року та триватиме до 28 червня 2024 року, що на місяць довше, ніж зазвичай. Міністерство освіти та науки на початку навчального року затвердило орієнтовні дати канікул. Зокрема, весняні канікули 2024 року припадають з 25 по 31 березня.

Міністерство освіти також рекомендувало очну форму навчання, якщо ситуація з безпекою це дозволяє. Але остаточне рішення ухвалюють місцеві адміністрації. Поки що довгих канікул для школярів не передбачено, адже енергетична та безпекова ситуація дозволяє відвідування дітьми шкіл.

Чтайте також:  У серпні чи вересні: освітній омбудсмен розповів, чи є правові підстави починати навчальний рік швидше

У приватних школах частіше канікули відрізняються. Нагадаємо, що дати канікул в Україні можуть зміщуватися, але важливо, щоби їхня загальна тривалість не перевищувала 30 днів. Улітку діти мають відпочивати не менш як два місяці.

Джерело.


Повернутись вверх