facebook

Якщо у вас діти у школі: МОН ухвалила важливе рішення

Якщо у вас діти у школі: МОН ухвалила важливе рішення

Міносвіти запровадило важливі зміни для учнів 7 класу Міністерство освіти рекомендує запровадити важливі зміни для учнів сьомих класів Нової української школи, повідомляє osvita.ua.

Повідомляється, що такий указ підписав заступник Міністра освіти та науки України Дмитро Завгородній. Загалом до переліку новостворених підручників, які отримали гриф, увійшло 127 найменувань підручників для закладів загальної середньої освіти.

Вказується, що з них 8 підручників з української мови, 3 підручники з української мови для національних меншин, 6 підручників з української літератури, 5 підручників із закордонної літератури, 3 підручники з інтегрованих літературних та мовно-літературних курсів.

Також у цьому переліку зазначено 8 підручників з алгебри, 7 підручників з геометрії, 3 підручники з інтегрованого курсу математики, 6 – з інформатики. Крім цього, гриф міністерства отримали 6 підручників з біології, 7 підручників з географії, 5 – з фізики та хімії, 7 підручників з інтегрованого курсу “Здоров’я, безпека та добробут”.

Мало того, у переліку вказано 7 підручників з історії України, 5 – з всесвітньої історії, 2 – за інтегрованим курсом “Історія України та світ”, 2 підручники з технологій, 5 – з мистецтва. Грифування від міністерства пройшли 7 підручників з англійської мови, 3 підручники з німецької та французької мов, 14 – з мов національних меншин.

Чтайте також:  Навчальний рік із серпня: де вже скасували, а де прийняли – батьки, кріпіться

Протягом усього лютого вчителі тепер мають ознайомитись з онлайн-макетами цих підручників та зробити вибір між тими підручниками, за якими вони бажають працювати надалі. За цим посиланням можна перейти та ознайомитись з указом Міносвіти, а також вивчити список підручників.

До речі, у повідомленні не вказується, коли школярі почнуть навчатися за новими підручниками. Ймовірно, це станеться з нового навчального року 2024-2025.

Джерело.


Повернутись вверх