facebook

За які кошти заклади освіти забезпечать масками та засобами дезінфекції: у МОН пояснили деталі

За словами Шкарлета, в забезпеченні умов безпечного освітнього процесу 75% – це організаційна складова, а лише 25% – фінансова.

За словами Шкарлета, в забезпеченні умов безпечного освітнього процесу 75% – це організаційна складова, а лише 25% – фінансова.

В ефірі ток-шоу програми «Право на владу» 3 вересня 2020 року т.в.о. Міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет розповів, за які кошти заклади освіти забезпечать масками та засобами дезінфекції.

Ми ставимо собі завдання – раціонально використовувати ті кошти, які вже є. На 1 січня 2020 року залишки освітньої субвенції з минулого року становили 5,2 млрд грн, із них 3,3 млрд грн можуть бути у 2020 році розподілені на певні засоби та заходи відповідно до постанови Кабміну №6 від 2015 року. Дуже багато було нарікань, що в цій постанові не було прописано саме засоби індивідуального захисту, засоби дезінфекції. На сьогодні підготовлено зміни до постанови Уряду щодо використання залишків коштів освітньої субвенції на придбання дезінфекційних засобів та засобів індивідуального захисту учасників освітнього процесу, – повідомив Сергій Шкарлет.

Він додав, що ці зміни можуть бути внесені вже наступного тижня.
Водночас, за словами Сергія Шкарлета, в забезпеченні умов безпечного освітнього процесу 75% – це організаційна складова, а лише 25% – фінансова.

Чтайте також:  Чи закриватимуть школи і дитсадки під час локдауна: у Раді відповіли

Джерело.


Повернутись вверх