facebook

Що уряд робить для того, щоб школи в яких немає укриття не вчитились онлайн?

Щодо закладів освіти, де немає можливості зробити бомбосховище у підвалах або на нижніх поверхах, є проекти щодо створення окремих укриттів.

У столиці планується реалізація 5 таких проєктів, повідомив в ефірі телемарафону у четвер заступник міністра освіти і науки України Андрій Вітренко, передає УНН.

Цитата

“Є такі проєкти, які не передбачають створення найпростішого укриття у підвалах або нижніх поверхах шкіл та дитячих садочків. (…) Є вже базові проєкти створення окремого укриття, яке буде розташоване або на території школи, – наприклад, на території стадіону або в межах доступності. Такі проекти вже реалізовано в Київській області. Зараз у місті Києві п’ять таких пілотних проектів буде реалізовано, ми сподіваємося, що до кінця року зможуть ці школи ідкрити двері для своїх діточок”, – розповів Вітренко у відповідь на запитання ведучої, де будуть базуватись нові укриття.

Нагадаємо

Усього 55% дитячих садочків в Україні мають укриття, трохи краща ситуація в школах – 75%.

Уряд виділив 1,5 млрд грн на облаштування безпечного середовища та укриттів у школах.

Чтайте також:  "Не визубрив? Настане кінець світу": Лісовий пояснив, чому важливо давати українським школярам право на помилку

Джерело.


Повернутись вверх