facebook

Повінь на Заході – підстава для участі у додатковому ЗНО

Учасники ЗНО з західних областей зможуть скласти ЗНО під час додаткової сесії тестування

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які мешкають у населених пунктах, що зараз потерпають від повені, матимуть можливість пройти тестування під час додаткової сесії ЗНО.

Про це йдеться у повідомленні Українського центру оцінювання якості освіти у зв’язку зі стихійним лихом у Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській та Чернівецькій областях.

«Очевидно, що в ситуації, що склалася, Вам у жодному разі не можна наражати себе на додаткову небезпеку, тому, якщо Ви сумніваєтеся, чи зможете доїхати до пунктів тестування, просимо Вас залишатися вдома і взяти участь у додатковій сесії ЗНО», – наголошують в УЦОЯО.

Також у Центрі зазначають, що фахівці з Івано-Франківського та Львівського регіональних центрів оцінювання якості нададуть необхідну інформаційну підтримку.

На сайтах цих регіональних центрів буде розміщено зразок заяви про участь у додатковій сесії, яку мають подати учасники ЗНО.

«Ми сподіваємося, що випробовування на міцність природою скоро завершаться, а Ви зможете показати свій найвищий результат на ЗНО і вступити до омріяних вишів», – наголосили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Чтайте також:  В Україні змінять шкільні програми з інформатики

Джерело.


Повернутись вверх