facebook

Школярів та студентів готують до серйозних змін: міністр освіти пояснив, у чому справа

Школярів та студентів готують до серйозних змін: міністр освіти пояснив, у чому справа

Що зміниться у сфері середньої та вищої освіти з роками після пандемії та повномасштабної війни

Пандемія коронавірусу (COVID-19), про яку через кілька років нарешті всім можна забути… і повномасштабна війна, розпочата РФ, стали причиною серйозних проблем.

Збитків було завдано практично всім сферам життя українців, включаючи ту ж освіту. Бо діти практично три роки не бачать своїх одногрупників, однокласників, оскільки переважно навчання проходило в дистанційному форматі.

Такий вид навчання суттєво позначився на процесі здобуття знань українськими учнями. Міністр освіти і науки, Оксен Лісовий, розповів про ті зміни, які чекають на школярів та студентів з наступного навчального року.

“Це не могло не позначитися на якості освіти”, – наголосив міністр.

Міністр освіти також висловив сподівання, що наступного навчального року школярі та студенти зможуть повернутися до звичайного очного навчання. Однак ці зміни супроводжуються певними нюансами та ризиками.

Справа в тому, що частина дітей та викладачів перебуває за кордоном, і не всі збираються повертатися додому. Тому, коли розпочнеться очне навчання, можуть виявитися відсутніми деякі учні, студенти, вчителі та викладачі.

Міністр також наголосив, що дистанційна форма навчання може мати серйозні наслідки для соціального розвитку підлітків. Багато людей зустрічаються з друзями саме у школі та університеті. У навчальних закладах формується особистісна ідентичність, створюються соціальні групи та кола спілкування.

Чтайте також:  У школах України введуть новий предмет: ухвалено довгоочікуване рішення

Приєднуйтесь до нашої нової спільноти ОСВІТА UA

Посилання:https://www.facebook.com/groups/1023345988199205/?ref=share

Міністерство освіти і науки сподівається, що всі втрати, нанесені в навчальному процесі, будуть можливо компенсувати за допомогою різних методів роботи з учнями та студентами. Пріоритетом є відновлення якості освіти та повноцінного навчального процесу для молодого покоління українців.

Джерело.


Повернутись вверх