facebook

У МОН зробили важливу заяву щодо іспитів в магістратуру

;

У МОН зробили важливу заяву щодо іспитів в магістратуру
У 2023 році вступні іспити у магістратуру проводитимуть у 36 містах України. До переліку увійшли обласні центри та міста обласного підпорядкування.

Джерело:osvita.ua

Також єдиний вступний іспит можна буде скласти за кордоном у 9 європейських країнах. А єдине фахове вступне випробування – у шести.

Де складати іспити для вступу в магістратуру
Як відомо, у 2023 році студенти для вступу у магістратуру мають скласти єдиний вступний іспит.

Що важливо, для вступу на спеціальності галузей знань “Соціальні та поведінкові науки”, “Журналістика”, “Управління та адміністрування”, “Право”, “Публічне управління та адміністрування”, “Міжнародні відносини” вступники мають додатково скласти єдине фахове вступне випробування.

Реєстрація абітурієнтів для складання вступних іспитів до магістратури стартує 8 травня.

Мрієте про престижну професію для своєї дитини? Здобути необхідні знання для швидкого кар’єрного росту допоможе фахова передвища освіта в дистанційному коледжі “Оптіма”. Дізнайтеся про напрямки підготовки, умови вступу та переваги навчання на безоплатному вебінарі, що відбудеться 11 травня о 19:00. Доєднуйтеся до зустрічі та розпочніть втілювати свою мрію просто зараз!
Основна сесія єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування для вступників в магістратуру відбудеться протягом червня-липня.

Чтайте також:  Охочих стати вчителем щороку в Україні меншає. А природничі та математичні дисципліни – взагалі у біді

Брати участь у конкурсному відборі без результатів цих іспитів мають право лише абітурієнти, які вступають виключно на контракт на спеціальності, яким держава надає особливу підтримку.
Як відбуватиметься вступ на магістратуру у 2023 році

  • Для вступу в магістратуру студенти складатимуть єдиний вступний іспит (ЄВІ).
  • Він міститиме два блоки: тест загальної навчальної компетентності (ТЗНК) і тест з іноземної мови (англійської, німецької, французької, іспанської за вибором вступника).
  • При цьому для вступу на спеціальності шести галузей знань треба додатково пройти єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ).

Джерело.


Повернутись вверх