facebook

Які документи потрібні для зарахування дитини у садочок: повний список

;

Які документи потрібні для зарахування дитини у садочок: повний список

В Україні батьки можуть оформити дитину до дитячого садочку. Відповідно до закону «Про дошкільну освіту», держава має забезпечити достатню кількість дитячих садочків та доступ дітей до отримання дошкільної освіти.

У Координаційному центрі з надання безоплатної правової допомоги розповіли, як записати дитину до дитячого садочка.
Які документи потрібні подати для зарахування у садочок
Для зарахування необхідні такі документи:

  • довідку сімейного лікаря, виданою відповідно до статті 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», з висновком про те, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти;
  • довідку сімейного лікаря про епідеміологічне оточення (дійсна 3 дні);
  • копію форми № 063/о «Карта профілактичних щеплень», завірену сімейним лікарем;
  • свідоцтво про народження дитини, копія та оригінал;
  • реєстраційну картку про встановлення статусу щодо можливості зарахування в даний ЗДО, яка роздруковується з розділу «Перевірка статусу заявки по серії та номеру свідоцтва про народження» з персонального комп’ютера або в Центрі адміністративних послуг;
  • довідку про місце реєстрації дитини;
  • заяву про зарахування (примітка -до закладу дошкільної освіти (груп) (санаторного(-их) та спеціального(-их), інклюзивних) необхідно додатково надати висновок інклюзивно-ресурсного центру про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини щодо виявлених особливостей розвитку, довідку територіального закладу охорони здоров’я (ЛКК) або довідку протитуберкульозного диспансеру, направлення департаменту освіти).

Як зараховуються до дитсадків діти з сімей ВПО та військових
Діти із сімей, які прибули з території Автономної Республіки Крим, м. Севастополь та південно-східних регіонів України мають право на першочергове зарахування до садочків.

Діти із сімей військовослужбовців та правоохоронців, що призначені для проходження служби на час оголошення мобілізації згідно З указом Президента України «Про часткову мобілізацію» від 17.03.2014 року № 303/2014 з урахуванням вікових категорій дітей, групи для яких сформовано в закладі дошкільної освіти зараховуються першочергово за наявності довідки про проходження служби в АТО/ООС. Інші категорії військовослужбовців – 1:10.
Що робити батькам, якщо вони подали заяву до дитсадка, але вирішили віддати дитину в інший
Необхідно вилучити заявку з реєстру до попереднього садочка. Після вилучення попередньої заявки, батьки матимуть можливість зареєструвати дитину повторно до іншого дитячого садка.

Джерело.


Повернутись вверх