facebook

У Чехії можуть ув’язнити на п’ять років маму школяра, який прогуляв 728 годин занять

Поліція міста Угерске Градіште, що в чеській Моравії, звинуватила 48-річну матір неповнолітньої дитини в неналежному виконанні батьківських обов’язків, бо хлопець прогуляв 728 годин шкільних занять.

Prohlídka zrekonstruované nymburské budovy Hlahol se konala 22. srpna 2018. Stavba mìla být hotova již v únoru, kvùli nepøedpokládaným dalším pracím se ale protáhla. Za opravu mìsto zaplatilo zhruba 30 milionù korun, jde tak o jednu z nejvìtších mìstských investic. Dùm v Komenského ulici slouží jako školní jídelna a zkušebna pìveckého souboru Hlahol a je v nìm nìkolik tøíd pro první stupeò základní školy Komenského.

Про це, як пише “Європейська правда” з посиланням на ČTK, заявив комісар поліції Угерске Градіште Радомир Шишка.

За даними поліції, жінка нехтувала регулярним і належним відвідуванням школи сином, який із вересня 2019 року по січень 2023-го пропустив без поважних причин 728 годин уроків.

“Вона (матір. – Ред.) не контролювала його підготовку до занять і не дотримувалася умов пропущених занять, що не сприяло отриманню її сином належної освіти”, – сказав Шишка.

За словами комісара поліції Угерске Градіште, жінка вже була покарана за подібні дії в минулому. Тепер їй загрожує до п’яти років позбавлення волі.

Приєднуйтесь до нашої нової спільноти ОСВІТА UA

Посилання:https://www.facebook.com/groups/1023345988199205/?ref=share

Аналогічну справу розслідують проти подружжя – 39-річної жінки й 45-річного батька – з цього ж чеського міста, чия донька пропустила 262 години шкільних занять із 2020 по 2022 роки. Її батькам також загрожує до п’яти років за ґратами.

Нагадаємо, Касаційний суд Італії, що є найвищою судовою ланкою в країні, ухвалив, що право бабусь і дідусів на спілкування з неповнолітніми онуками не може переважати над інтересами самих дітей, які висловлюють протест проти таких стосунків.

Чтайте також:  Нема звіту - то нема роботи? або Коли ви вчитеся?

 

Джерело.


Повернутись вверх