facebook

Навчальний рік починається у всіх школах, за винятком шкіл у регіонах з червоним рівнем епідеміологічної небезпек

Навчальний рік починається у всіх школах, за винятком шкіл у регіонах з червоним рівнем епідеміологічної небезпек

1 вересня починається навчальний рік у всіх школах України, за винятком шкіл у регіонах з червоним рівнем епідеміологічної небезпеки. Про це сьогодні повідомив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов в ефірі програми «Сніданок з 1+1».

«Навчання у школах, розташованих у регіонах з «червоним» рівнем епідемічної небезпеки, неможливе. У регіонах з «помаранчевим», «жовтим» та «зеленим» рівнями навчання проходитиме згідно з правилами навчального процесу у школі під час карантину», — заявив Максим Степанов.

Відповідно до рекомендацій МОЗ, у школах обов’язковими є температурний скринінг для вчителів, використання антисептиків на вході, ретельне миття рук усіх учасників навчального процесу після кожного уроку. У регіонах з «помаранчевим» рівнем епідемічної небезпеки вчителям рекомендовано носити захисні щитки. Також МОЗ радить мінімізувати пересування учнів між кабінетами.

«За оновленими рекомендаціями МОЗ щодо навчального процесу в школах, дітям початкових класів не треба носити маски. Якщо в дитини виявили симптоми ГРВІ або коронавірусної хвороби, її слід відвести в окреме приміщення, надіти маску, повідомити батьків про симптоми, при потребі викликати «швидку» або мобільну бригаду, щоб провести тестування. Після цього дитина має перебувати або на самоізоляції, або в лікарні, якщо випадок середньої важкості», — додав Міністр Максим Степанов.

Чтайте також:  Підвищення кваліфікації вчителів: час позбавлятися від ілюзій

За словами очільника МОЗ, при підтвердженні в дитини COVID-19 весь клас має піти на самоізоляцію – таке рішення приймає епідеміолог.

Зазначимо, оновлені протиепідемічні норми для закладів освіти викладено у Постанові Головного санітарного лікаря України «Про затвердження протиепідемічник заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

Джерело.


Повернутись вверх