facebook

Я вчителька і мене задовбали батьки моїх учнів!

Я вчителька і мене задовбали батьки моїх учнів!

Я вчителька і мене задовбали батьків моїх учнів. От чи було б вам, читачі, приємно аби до вас дзвонили у пізні години вечора, аби запитати, яке домашнє завдання, бо їхнє золото не записало.

Коли вони мені телефонують, то забувають, що я така ж людина, як і вони. У мене є донька, яку я вкладаю спати, а потім вони своїми дзвінками будять її. Або ще бувають випадки, що я з чоловіком сиджу в кафе, або гуляю з донькою парком, а до мене підходять і розпитують про те, як вчаться їхні діти. Невже люди думають, що я не маю права провести час із сім’єю, а про робочі питання я завжди готова поговорити в школі.

До того ж зараз мені дали клас. Я класний керівник і тепер батьки ще й турбують мене дурними проханнями. Наприклад, недавно одна мама зателефонувала мені о 11 вечора, аби я поговорила з вчителем англійської, щоб та її сину поставила 10 за семестр, адже він у неї розумний, просто ще на волейбол ходить, тому й не всі завдання встигає зробити. І де тут якась логіка? Думаю, ви погоджуєтеся, що це риторичне запитання.

Чтайте також:  Фінансовий портрет вчителя початкових класів: яка зарплата у 2024 році

Але я була б готова все це стерпіти, якби не те, що батьки почали переходити всі межі. Дійшло до того, що вони почали стежити за мною у всіх мережах, оцінюючи, що я купую в супермаркетах і як одягаюся на прогулянку. Не так давно ми з чоловіком вирішили зробити на рік перерву від м’яса. Я активна в соціальних мережах, тому ділилася рецептами того, що вже встигла спробувати приготувати. А батьки моїх учнів починають обговорювати, що я подаю їх дітям поганий приклад, бо не годую чоловіка м’ясом, а йому ж воно треба.

Потім дійшло до того, що вони почали більше обговорювати те, яку я музику слухаю і відносити мене до восьми субкультур. Це для мене виглядає комічно, адже я справжній меломан і у мене можна знайти музику на будь-який смак.
А тепер я хочу розповісти те, що викликало справжнє обурення у батьків, які навіть у школі його висловлювали. Причиною цього стало фото в коротких шортах з відпочинку на морі. Адже вони впевнені, що я не маю права жити власне життя і відпочивати, раптом це побачать їхні діти? З часом ця ситуація забулася, а на її зміну прийшла інша.

Чтайте також:  Ніколи не кажіть цього вчителю: ТОП 17 токсичних фраз і запитань

Я людина широких поглядів, тому нещодавно опублікувала відгук про книгу, яка розбила мені серце. Тут же батьки розповіли своїм дітям, яка я жахлива, адже читала книгу, де були присутні люди нетрадиційної орієнтації. Вони знову приходили зі мною сваритися, мов, якщо я вчитель, то й маю постити в соціальних мережах лише школу, дітей і сім’ю. Більше у мене життя не має бути.

Мене щиро задовбали батьки, які знають, як мені краще жити, що одягати і як думати! А потім обов’язково розкажуть про це своїм дітям, адже ж вони все одно рано чи пізно побачать!

Джерело.


Повернутись вверх