facebook

Не забудьте: у якому разі учасника НМТ не пропустять в екзаменаційний центр

;

Не забудьте: у якому разі учасника НМТ не пропустять в екзаменаційний центр
Перед складанням НМТ учасник має пред’явити документ, що посвідчує особу. Це необхідно, аби його пропустили в екзаменаційний центр.

Джерело:osvita

Якщо документ абітурієнт забуде, його не допустять до пункту складання тестування. Тож НМТ він не складе.

У якому разі учасника НМТ не пропустять в екзаменаційний центр
Також учасникам національного мультитесту не варто запізнюватися на тестування. В іншому разі їх також не допустять до складання тесту.

Часто підготовка до вступної кампанії супроводжується стресом. Впоратися з ним допоможуть в Optima Academy на курсах підготовки до ЗНО та НМТ. Індивідуальний підхід, акцент на необхідних предметах, систематизація навчання та заповнення прогалин у знаннях – все, щоб абітурієнт був цілком впевнений у своїх знаннях.
До слова, місце, дата та час проведення тестування будуть зазначені у запрошенні. Його розмістять на інформаційній сторінці учасника іспиту не пізніше ніж за десять календарних днів до початку проведення основної сесії НМТ.
Вступна кампанія – 2023: коротко

  • НМТ міститиме завдання з трьох предметів. Два обов’язкові – українська мова, математика – та один предмет на вибір – історія України, іноземна мова (англійська, німецька, французька або іспанська), біологія, фізика, хімія.
  • На складання тесту абітурієнти матимуть 180 хвилин. Учасники НМТ можуть самі розподіляти час між блоками.
  • У МОН запланували дві сесії НМТ – 2023: основну і додаткову.
  • Основна відбудеться у червні, додаткова – у червні – липні. Участь у додатковій сесії можуть взяти ті абітурієнти, які через поважні причини не могли складати тести під час основної.
  • Тести випускники складатимуть у спеціально обладнаних комп’ютерних аудиторіях навчальних закладів – тимчасових екзаменаційних центрах (ТЕЦ). Їх створять як в Україні, так і в деяких країнах за кордоном.
  • Реєстрація на НМТ – 2023 відбудеться у квітні.
  • Підтвердження участі у тесті та остаточний вибір місця проходження НМТ запланували на травень.
  • Вступна кампанія у виші запланована на липень – серпень.
Чтайте також:  В УЦОЯО зробили важливу заяву про завдання, які будуть на НМТ-2023

Джерело.


Повернутись вверх