facebook

“1 вересня навчання у школах почнеться у звичному режимі, але із дотриманням протиепідемічних заходів”, — нардеп Андрій Стріхарський

У навчальних закладах збільшать кількість входів. У класах — відстань між партами.

За планами уряду та міністерства освіти і науки України, з 1 вересня навчальний процес у школах почнеться у звичайному режимі. Але стосується регіонів з «зеленої» і «жовтої» зони (на них Україну поділили відповідно до рівня захворюваності на коронавірус серед населення) – розповів народний депутат Андрій Стріхарський.

«1 вересня начальний процес у школах почнеться у звичному режимі, але із дотриманням протиепідемічних заходів.

Серед них: дотримання соціальної дистанції, масковий режим, температурний скринінг, дезинфекція приміщень. У навчальних закладах збільшать кількість входів. У класах — відстань між партами. На підлогу у коридорах нанесуть спеціальну розмітку. На час карантину у школах не будуть проводити масові заходи, а актові зали адаптують для потреб навчання. Деякі заняття будуть поводити на відкритому повітрі. До роботи не будуть допускатися працівники закладу з температурою понад 37,2°C.

А пересуватися та заходити в приміщення школи потрібно буде лише в масці. Треба розуміти, що це тимчасові обмеження і за час пандемії ми вже звикли до обмежень та соціальної відповідальності. Важливо, щоб перед початком навчального року батьки обговорили важливість дотримання протиепідемічних заходів із дітьми. Адже від цього залежить їхнє здоров’я», — пояснив народний депутат Андрій Стріхарський.

Чтайте також:  Цього року старшокласники не підуть до школи: мер Франківська розповів, як навчатимуть школярів

Що ж до урочистостей з нагоди 1 вересня та свята першого дзвоника, то в МОЗ України застерігають від проведення масових заходів.

Це все стосується регіонів із «зеленої» зони.

У містах з «помаранчевим» рівнем небезпеки — заборонено відвідувати заклади освіти в групах більш ніж 20 осіб, крім закладів дошкільної та загальної середньої освіти. У «червоній» зоні навчальний процес заборонений.

Джерело.


Повернутись вверх