facebook

Зарплата вчителя не покриє лікування від COVID-19 — страхувати має держава

Депутат Тернопільської міської ради вважає, що саме держава має страхувати педагогів від коронавірусу.

1 вересня не за горами й у школах триває активна підготовка до початку навчального року.

Маски, антисептики, паперові рушники, дезінфекційні засоби — усім цим забезпечують органи місцевого самоврядування.

Однак, державі варто було б подумати про страхування вчителів від коронавірусної хвороби, вважає депутат Тернопільської міської ради Назар Зелінка.

З початком навчального року державі потрібно не лише подбати про маски та антисептики в школах, але й за безпеку вчителів. Вони можуть опинитися на вістрі інфікування, адже згідно статистики діти — це та категорія людей, які можуть безсимптомно переносити коронавірус й контактують як з учителями, так і з дорослими вдома.

Зарплатня вчителя, вважає Назар Зелінка, не покриє лікування від коронавірусу, тому держава могла б виділити кошти на лікування від недуги зі спеціального фонду боротьби з COVID-19:

Коли вчитель захворіє, він лишиться сам на сам із хворобою та лікуванням. На мою думку, держава мала б застрахувати всіх учителів. Ця страховка мала б спрацювати та покрити всі витрати на лікування і реабілітацію педагога у разі, якщо він захворів під час навчального процесу.

Нині застраховані лише медики, які борються з коронавірусом, подібний закон могли б прийняти й для педагогів, зазначив депутат.

Чтайте також:  МОН внесло кандидатури на посаду директора ІМЗО

Джерело.


Повернутись вверх