facebook

Коли відбудеться радіодиктант національної єдності

Коли відбудеться радіодиктант національної єдності

Коли цьогоріч проведуть радіодиктант національної єдності, чиїм голосом він звучатиме в ефірі Українського Радіо, які особливості його проведення 2022 року — в матеріалі ТСН.ua.

Коли та як долучитися до написання диктанту
Радіодиктант національної єдності 2022 року, попри війну, відбудеться в День української писемності й мови – 9 листопада об 11:00. Про це повідомив член правління “Суспільного” Дмитро Хоркін в ефірі “Українського радіо”. Диктант традиційно проводиться у День української писемності й мови, і цей рік не буде винятком. Однак, у зв’язку з війною буде невелике нововведення.

Авторкою тексту радіодиктанту є українська письменниця та режисерка, членкиня Українського ПЕН Ірина Цілик, читатиме його народна артистка, Герой України Ада Роговцева.

9 листопада об 11:00 увімкніть Українське Радіо чи Радіо Культура та прослухайте диктант. Також він транслюватиметься на телеканалах та діджитал-платформах Суспільного Мовлення.

Що зміниться цього року
У зв’язку з тим, що мільйони українців через війну опинилися в різних країнах світу, для них будуть облаштовані студії для написання диктанту. Тобто українці зможуть взяти участь у флешмобі, навіть якщо перебувають за кордоном.

“Де б ви не були, де б не знаходилися, пишіть Радіодиктант національної єдності разом із нами. Ми не перевіряємо знання, це не форма контролю. Ми хочемо, щоб цей диктант писали люди різних професій та інтересів, аби показати всьому світові, як нас багато. Головне, що ми всі об’єднаємося”, – наголошують організатори.

Чтайте також:  «Репресований» Святий Миколай та вся правда про Діда Мороза: позбуваємося радянщини у святах

Джерело.


Повернутись вверх