facebook

Через проблеми з електропостачанням страждає освітній процес

;

Через проблеми з електропостачанням страждає освітній процес

Через проблеми з постачанням електроенергії заклади освіти не можуть повноцінно здійснювати очне навчання.

Про це йдеться у аналітичному висновку щодо проведення навчального року в складних умовах, який оприлюднений Сергій Горбачов.

В Офісі освітнього омбудсмена підкреслюють, що під час повітряних тривог перебування в укритті без світла й, можливо, без опалення стає випробуванням та певною загрозою для здоров’я.

Водночас під час дистанційного навчання також виникають проблеми. Не всі вчителі й викладачі можуть здійснювати дистанційне навчання в синхронному режимі – проводити онлайн уроки та лекції, а здобувачі освіти мають проблеми з підключенням до Інтернету під час приєднання до онлайн уроків, своєчасним виконанням та надсиланням онлайн завдань педагогам.

Також зазначається, що поки питання як визначення освітніх втрат, так і їхньої подальшої компенсації, в Україні не вирішено.

З огляду на це, в Офісі освітнього омбудсмена пропонують органам влади надати розроблені та зрозумілі інструменти для проведення моніторингових досліджень на рівні області, району, ОТГ, міста чи навіть закладу освіти і розробити та реалізувати Українську стратегію компенсації освітніх втрат.

Окрім того, в Офісі освітнього омбудсмена закликали усіх небайдужих надавати пропозиції щодо забезпечення прав учасників освітнього процесу.

Чтайте також:  У вишах має бути табу на російську мову — Кремінь

Джерело.


Повернутись вверх