facebook

Шкарлет: дякую незламним освітянам, які невтомно працюють на своєму фронті

Шкарлет: дякую незламним освітянам, які невтомно працюють на своєму фронті

В Україні закінчується третій тиждень навчання, а мужні захисники і захисниці звільняють окуповані російськими загарбниками території нашої Батьківщини.

«Лише за останні 10 днів українські військові повернули території, де розташовано 159 шкіл та 217 дитячих садочків», – зазначив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет у телеграм-каналі.

Ще однією перемогою Міністр назвав повернення учителів із-за кордону.

«Від початку нового навчального року понад 3,5 тис. із них повернулися в Україну і продовжують викладати, однак ще 13 тис. перебувають за межами країни», – повідомив Сергій Шкарлет.

Нині заклади освіти мають автономію в питаннях організації освітнього процесу. Тому рішення про форму роботи вчителів приймають керівники закладів. Якщо школа працює в онлайн чи змішаному режимі, то вчитель, який перебуває за кордоном, може працювати дистанційно.

«Дякую незламним воїнам, що боронять нашу державу та український народ, а також незламним освітянам, які невтомно працюють на своєму фронті, навчаючи дітей. Усі ви – Герої!», – звернувся Міністр до українських військових та освітян.

Чтайте також:  Чи має вчитель платити за ремонт зношеної шкільної техніки

Джерело.


Повернутись вверх