facebook

“Найкраща” у світі освіта: росіянин не зміг вирішити найпростіше математичне урівняння

“Найкраща” у світі освіта: росіянин не зміг вирішити найпростіше математичне урівняння

Росіянин без успіху повправлявся у математиці й завалив просте питання зі шкільної програми.

Росіяни, напавши на Україну, вкотре доказали, що не вирізняють особливим розумом. То ж відхопили за це сповна – за даними Генштабу ЗСУ в Україні вже ліквідовано майже 40 тисяч російських окупантів.

Проте осоромитися росіяни встигають всюди, зокрема й закордоном. А “слава” про них постійно ходить просторами Інтернету.

Так і цього разу, у Мережі з’явилося відео, на якому росіянин розв’язує “надскладне” завдання. Йому по відеозв’язку запропонували вирахувати, скільки буде 13% від 100. Як виявилося, просте питання зі шкільної програми ввело у ступор представника “великої й могутньої” держави.

Росіянину намагався допомогти з розрахунком друг, але безрезультатно. Той довго сушив собі голову, пробував рахувати у рублях, але жоден зі способів не увінчався успіхом. У результаті правильна і водночас проста відповідь його співрозмовника кинула росіянина в ступор.

“Скільки буде 13% від 100?”: Мешканцю наддержави роздробили мізки питанням зі шкільної програми. Спойлер: 3 хвилини математичних потуг пацієнта привели ні до чого “, – коментує ситуацію один з Телеграм-каналів.

 

Чтайте також:  Більшість батьків і вчителів за онлайн навчання

Джерело.


Повернутись вверх