facebook

В Україні надрукували понад 4 мільйони нових підручників для третьокласників, – МОН

В Україні надрукували понад 4 мільйони нових підручників для третьокласників, – МОН


Школи України до 1 вересня почали отримувати нові підручники. Так, зараз всі заклади освіти мають для третьокласників 88% посібників. Цікаво, що цього року за державний кошт загалом надруковано 4 мільйони 481 тисяч примірників підручників для учнів 3-х класів.
Станом на 12 серпня лише сім областей – Донецька, Запорізька, Луганська, Миколаївська, Сумська, Харківська та Херсонська – отримали 100% нових підручників для третьокласників, передає МОН.

У Міністерстві наголосили, що зараз завершується розвезення підручників по областях. Далі місцева влада має доставити книги з обласних книжкових баз до шкіл.

Процес друкування підручників розпочався ще 16 липня і вони повинні виконати все до 1 вересня. Також з метою контролю процесу доставки підручників на сайті ІМЗО постійно оновлюється інформація щодо стану їх доставки до обласних баз.

Окрім того, у вільному доступі є pdf-версії підручників для 3-х класів. Їх можна знайти за цим посланням.

У 2020 році держава за власний кошт також надрукувала підручники для учнів 7-х класів, загальний наклад яких становить 2 мільйони 611 тисяч примірників. На наступний навчальний рік планується друк підручників для 4 та 8 класів.

Чтайте також:  Завчасне повернення учнів 1-4 класів до шкіл призведе до зростання захворювань на COVID-19, – Максим Степанов

Джерело.


Повернутись вверх