facebook

ЗНО на окупованих територіях проводитися не буде

ЗНО на окупованих територіях проводитися не буде

Скласти мультипредметний тест на непідконтрольних наразі територіях буде неможливо

Скласти національний мультипредметний тест ЗНО на непідконтрольних наразі Україні територіях буде неможливо.

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

За його словами, діти, так само як і всі українці на окупованих територіях, це окрема біда українського народу, оскільки вони є обмеженими у своїх правах.

«На жаль на тимчасово окупованій території можливості пройти національний мультипредметний тест не буде», – зазначив міністр.

Водночас він наголосив, що для того, щоб усі вступники, які бажають вступити до українських закладів освіти мали змогу пройти тестування Міністерством освіти і науки передбачено проведення трьох сесій ЗНО – основну, додаткову і спеціальну. Під час цих сесій вступники матимуть можливість взяти участь у 28 спробах проходження тестування.

«Дитина може завчасно зареєструватися, виїхати на підконтрольну територію і скласти цей національний мультипредметний тест для продовження навчання в українських закладах освіти», – сказав Шкарлет.

Як відомо, результати національного мультипредметного тесту ЗНО, що проводитиметься цього року, будуть необхідні вступникам, які планують вступати на бюджетну форму навчання або вступимуть на навчання на висококон’юнктурні спеціальності.
Що важливо знати про проведення ЗНО в 2022 році

Чтайте також:  Якісна підготовка онлайн до мультитесту ЗНО 2022 року

Джерело.


Повернутись вверх