facebook

Загубили документ про освіту під час війни? У МОН розповіли, як відновити втрачене

Загубили документ про освіту під час війни? У МОН розповіли, як відновити втрачене

У Міністерстві освіти і науки розповіли про алгоритм дій у разі втрати документа про освіту.

Втрата документів про освіту під час повномасштабної війни не рідкість, адже багатьом українцям довелося евакуюватися з рідних міст у більш безпечні регіони.

Однак панікувати не варто, адже можна отримати дублікат документа про освіту, про це повідомили у Міністерстві освіти й науки України.

Перш за все, при втраті документа про загальну середню освіту необхідно звертатися до закладу, що його видав. Однак, від імені заявника може звертатися законний представник. Особи з тимчасово окупованих територій, які втратили документ про освіту, можуть звернутися до будь-якого ЗЗСО відповідного ступеня за місцем тимчасового проживання.

“Якщо відсутня довідка щодо результатів річного оцінювання навчальних досягнень, заклад здійснює оцінювання знань випускника відповідно до Порядку обліку та видачі документів про загальну середню освіту державного зразка особам, які здобули загальну середню освіту в навчальних закладах на тимчасово окупованій території України у 2014 році, затвердженого Наказом МОН від 12 травня 2014 року №570”, – сказано у повідомленні.

Однак, якщо у вас є інформація про серію та номер власного документа про загальну середню освіту, ви маєте можливість за посиланням оформити електронний запит і отримати на електронну пошту інформацію з Реєстру документів.

Чтайте також:  Школи вчитимуться у дві-три зміни: Гришина

 

Джерело.


Повернутись вверх