facebook

Які новації у ЗНО запровадять у 2022 році, – УЦОЯО

Які новації у ЗНО запровадять у 2022 році, – УЦОЯО

Інформує Всеосвіта.

Основна сесія ЗНО відбудеться з 23 травня по 17 червня 2022 року.

Стартувала реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Які новації в тестуванні запровадять у 2022 році розказала заступниця директора Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко в ефірі радіо «Культура».

Зазначимо, що реєстрація на пробне #ЗНО, відбуватиметься з 5 до 22 січня 2022 року.

ЗНО-2022 ЩО БУЛО ЗМІНЕНО?

Основна новація – з’явилась можливість проходити більшу кількість тестувань, ніж раніше. Якщо у 2021 році можна було пройти 5 предметів за кошт держави, то цього року 6, 7, 8 предмет можна пройти за власні кошти.

Також Вакуленко анонсувала зміни у ЗНО з математики рівня «стандарт».

Якщо раніше потрібно було працювати з 2 відкритими бланками відповідей, то цього року ми відмовились від відкритих завдань, залишили лише 1 такий блок, – зазначила заступниця директора #УЦОЯО.

Як і минулого року, в пунктах проведення тестування будуть діяти карантинні заходи – тести складатимуться в масках, з використанням санітайзерів.

Ми щорічно намагаємось зробити щось для того, щоб більше учасників змогли скористатися державними послугами. Наприклад, декілька років тому ми увели тестування шрифтом Брайля. Також з’явився тест з математики рівня «стандарт», бо ДПА з математики стала обов’язковою, – додала Тетяна Вакуленко.

Чтайте також:  "Ми взагалі що хочемо?" - Тетяна Чернігівська

Нагадаємо, що основна сесія ЗНО-2022 відбудеться з 23 травня по 17 червня 2022 року.

 

Джерело.


Повернутись вверх