facebook

Булінг у школі: на Волині 15-річний учень принижував молодшого школяра

Булінг у школі: на Во

У суді повідомили, що 15-річний школяр принижував на рік молодшого однокласника. Учень чинив психологічне та фізичне насильство, внаслідок чого була заподіяна шкода здоров’ю потерпілого.

Батька булера визнали винним у порушенні статті № 173-4 (цькування учасника освітнього процесу) та призначили йому 850 гривень штрафу.

Зазначимо, що за статтею про булінг зазвичай судять саме батьків, оскільки школярі є неповнолітніми. Штраф за частиною першої цієї статті становить від 850 до 1700 гривень.

Останні випадки булінгу в Україні
На Херсонщині 13-річний хлопець знущався з однокласників. Він дозволяв собі штовхати, розкидати речі, та одяг обмальовував маркером. Булер запевняв, що так він жартував. З хлопчиною провели виховну бесіду, а його батьки отримали протокол за булінг.
Учасницю побиття школярок у Запоріжжі, яка завдала найбільше ударів, посадили в СІЗО на 60 днів. Сама ж дівчина казала, що не хотіла б перебувати у СІЗО, і подала апеляційну скаргу до суду.
13 грудня стало відомо, що в Запоріжжі зробили операцію школярці, яку жорстоко відлупцювали старші дівчата на шкільному стадіоні. Все трапилось, ймовірно, через ревнощі.

Чтайте також:  Навчання з серпня й по суботах? Реакція українців на рекомендації МОН вишам, коледжам й училищам

Джерело.


Повернутись вверх