facebook

Хапав дівчаток за груди й ліз під одяг: подробиці скандалу з учителем музики

Викладач музики з Тернопільщини, який чіплявся до учениць, звільнився. З’ясувалося, що літній чоловік домагався дітей не перший рік, але все йому сходило з рук, оскільки завучем навчального закладу працює його дружина.

Батьки дівчаток звернулися в правоохоронні органи. Хоча є підстави вважати, що справа може “заглухнути” й учитель уникне покарання.

Хапав за груди й ліз рукою під одяг

У невеликому селі Вербів Тернопільської області розгорівся скандал. Учитель музики чіплявся до дівчат з 6 і 7 класів: міг хапати їх за груди, засовувати руку під одяг і навіть притискати до себе й цілувати в губи. Звісно, робив це тоді, коли діти залишалися наодинці з ним.

Про це випадково дізналася мама однієї зі школярок. Дочка поскаржилася подрузі, що не хоче ходити в школу через цього педагога. У свою чергу та розповіла про це своїм батькам, які і поставили маму до відома. Пізніше з’ясувалося, що вчитель чіпляється й до інших дітей.

“Про те, що вчитель музики неадекватний в цьому плані, знали давно. Але діти не хотіли зізнаватися своїм батькам, соромилися. Моя родичка вчилася в цій школі і коли в ЗМІ з’явилися повідомлення, що учителем зайнялася прокуратура, вона розповіла, що займається він цим давно. Начебто жартома притисне дівчинку до себе, схопить за груди. Деякі огризались, інші намагалися взагалі з ним не зустрічатися. На нього скаржилися, але розумієте, адже він родич завуча школи, тому його завжди прикривали“, – розповіла OBOZREVATEL одна з мешканок цього села.

Чтайте також:  Чи є заклад освіти є територією безпеки під час війни: Шкарлет

Справа намагалися зам’яти?

Справа набула серйозний оборот після того, як батьки дівчаток звернулися в прокуратуру і поліцію.

“Директор школи мене довів до відома, що приходила поліція з цієї нагоди. Я доручила директору провести внутрішнє розслідування і доповісти про результати. Але зараз така ситуація, що директор у лікарні з коронавірусів, він в реанімації. Тому я поки нічого не можу з’ясувати  – сказала OBOZREVATEL Наталія Бідула, начальник відділу освіти Нараівской громади, якій і підпорядковується це село.

У відділі освіти Тернопільської обласної державної адміністрації вперше про інцидент в селі Вербів нібито почули від нас.

Сам викладач музики написав заяву про звільнення з навчального закладу. І хоч поки що залишається без роботи, але продовжує спокійно жити в селі.

“Деякі просто жаліють його дружину, яка працює завучем у школі. Він звільнився і всі заспокоїлися. Але не виключено, що він пізніше влаштується працювати в іншому навчальному закладі, і буде займатися тим же самим, будуть страждати інші діти”, – передбачає місцева жителька.

За рішенням суду цією справою зараз займається Бережанська окружна прокуратура.

 

Джерело.


Повернутись вверх