facebook

Відволікають вчителів: в Австралії школярок поставили на коліна і виміряли довжину спідниць

Відволікають вчителів: в Австралії школярок поставили на коліна і виміряли довжину спідниць

В Австралії в одній із католицьких шкіл виник скандал через спідниці дівчат. Кількох восьмикласниць поставили на коліна і виміряли довжину спідниць. Школярок так принизили, бо вони нібито відволікають вчителів і хлопчиків.

Джерело:The Guardian Australi

Інцидент стався в католицькій середній школі Marist Regional College в прибережному містечку Берні. До того ж, це провели публічно при всіх.

Як розповіли батьки, групу учениць 8 класу змусили стати на коліна і виміряти довжину своїх спідниць. Вони вважають це принизливим і застарілим.

Одна з дівчаток розповіла, що вчитель повідомив, що короткі спідниці “відволікають” вчителів-чоловіків і учнів.

Директор школи Грегг Шарман підтвердив, що інцидент дійсно був. І додав, що був украй розчарований та після інциденту розіслав сім’ям листи із вибаченнями.

Ми не схвалюємо і не підтримуємо ці дії… Коледж беззастережно просить вибачення у студенток та їхніх родин. Ми хочемо запевнити громаду, що така практика є неприйнятною і більше не повториться,– написав директор у листі.

Батьки повідомили, що вибачення від Шармана надійшли лише після скарг батьків і прохань про зустрічі з адміністрацією школи, які директор відхилив.

Колишня учениця, яка закінчила школу ще в 2006 році, розповіла, що їй погрожували вимірюванням спідниці, оскільки вона теж “відволікала” вчителів та учнів.

Середня школа Marist Regional College – це частина мережі католицьких старших середніх шкіл в Австралії. Там навчають і хлопчиків, і дівчаток, але зберігають сильний акцент на релігійній освіті.

Як зазначено в політиці школи щодо форми і зовнішнього вигляду, сукні та спідниці для дівчаток мають бути “відповідної довжини”. Наприклад, гарним орієнтиром є довжина на одну долоню вище коліна. А ті, що вважаються занадто короткими, необхідно “коригувати”.

Джерело.


Повернутись вверх