facebook

В Україні пообіцяли мільйон навчальному закладу зі 100% вакцинованих працівників

В Україні пообіцяли мільйон навчальному закладу зі 100% вакцинованих працівників.

 

Мер Івано-Франківська Руслан Марцінків пообіцяв один мільйон гривень навчальному закладу в регіоні, у якому показник вакцинації співробітників досягне 100%. Він уточнив, що гроші будуть виділені на розвиток інфраструктури.

Про це він заявив під час оперативної наради міської ради 21 вересня. Відповідні відео опублікували на сторінці мерії в Facebook (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

Марцінків уточнив, що мільйон отримає той навчальний заклад Івано-Франківська, де 100% вакцинованих від коронавірусу співробітників набереться першим. Гроші передбачені для розвитку установи.

“Мільйон гривень тому закладу, яке першим досягне 100% вакцинованих працівників”, – сказав мер міста.

Раніше під час наради 7 вересня Марцінків сказав, що виплатить премію першій жінці, яка завагітніє після вакцинації проти COVID-19. Він пообіцяв 100 тисяч гривень. Пізніше мер заявив, що це був жарт.

Нагадаємо, що вчителям, які вакцинували проти коронавірусу в Івано-Франківську до 31 серпня, міська рада виплатила по одній тисячі гривень.

Школи в Україні можуть закривати на карантин, навіть якщо в них вакциновані понад 80% співробітників. Наприклад, клас в навчальному закладі призупинить роботу, якщо на коронавірус захворіє дитина.

Чтайте також:  Під Запоріжжям батько учня показав, чим годують дітей в школі: у мережі їжу називають "баландою" (фото)

Джерело.


Повернутись вверх