facebook

«Жовта» зона карантину: якими документами заклад освіти може підтвердити рівень вакцинації працівників

«Жовта» зона карантину: якими документами заклад освіти може підтвердити рівень вакцинації працівників

Інформує Всеосвіта.

Сертифікат про одужання від COVID-19 діятиме 180 днів з врахуванням дати підтвердження захворювання.

За результатами засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, з 23 вересня 2021 року Україна переходить у «жовту» зону епідемічної небезпеки.

З огляду на це у закладах освіти запроваджуються карантинні обмеження, визначені постановою Уряду № 1236 від 9 грудня 2020 року включно зі змінами.

Так, в умовах «жовтого» рівня робота закладів освіти дозволена за наявності не менш ніж у 80% працівників закладу освіти одного з документів:

  • жовтого COVID-сертифіката, який підтверджує щеплення однією дозою дводозної вакцини (генерується через портал «Дія»);
  • зеленого COVID-сертифіката, який підтверджує повний курс однодозної чи дводозної вакцини (генерується через портал «Дія»);
  • міжнародного свідоцтва про вакцинацію (видається сімейним лікарем після отримання повного курсу щеплення від COVID-19);
  • довідки 063 (видається сімейним лікарем після щеплення однією дозою дводозної вакцини);

COVID-сертифіката про одужання особи від зазначеної хвороби (сертифікати генеруватимуться після настання відповідної технічної можливості).

Жовтий COVID-сертифікат чинний 120 днів, а зелений – 365 днів. Нагадаємо, що COVID-сертифікати, видані на підставі щеплення дводозною вакциною, набувають чинності з дня вакцинації, однодозною вакциною – з 14-го дня після вакцинації.

Чтайте також:  МОН надало рекомендації вчителям щодо викладання у школах

Термін дії сертифіката про одужання від COVID-19 становитиме 180 днів з врахуванням дати підтвердження захворювання тестом.

Джерело.


Повернутись вверх