facebook

У Чернівецькій області заборонили переходити на дистанційну форму навчання

У Чернівецькій області заборонили переходити на дистанційну форму навчання

Інформує Всеосвіта.

У разі введення «жовтої» зони, зможуть працювати лише заклади, де вакциновано 80% персоналу, решта шкіл закриватиметься на карантин.

У Чернівецькій області заборонили школам і закладам вищої освіти переходити на дистанційну форму навчання. Про це заявив голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук у понеділок, 13 вересня.

Цієї осені не буде дозволено викладання онлайн. Ніякого дистанційного освітнього процесу не буде. Якщо немає 80% вакцинованих вчителів, школа буде закриватися на карантин, а діти будуть змушені сидіти вдома, – сказав Осачук.

Наразі в області показника у 80% і більше вакцинованого персоналу досягли лише 36% закладів освіти – шкіл, садочків, університетів, інститутів.

Цього недостатньо, щоб усі навчальні заклади – від садка до університету – змогли працювати, коли в країні буде введено «жовту» зону карантину. А її буде введено вже з наступного понеділка, – додав Осачук.

Також голова Чернівецької ОДА закликав батьківські комітети допомагати переконувати вчителів, викладачів і вихователів у необхідності вакцинуватися від коронавірусу вже до кінця цього тижня.

У нас залишилося кілька днів, щоб знайти правильні слова, переконати вчителів, педагогів, викладачів, найкраща форма навчання – це очна. Студенти, діти повинні ходити в садок, у школу, в університети, – зазначив Осадчук.

Чтайте також:  День вчителя в Україні 2021: коли і як потрібно привітати педагогів

Джерело.


Повернутись вверх