facebook

Оздоровлення дітей не зірвано: санаторії запрацювали

В санаторіях Києва та області розпочато оформлення путівок для оздоровлення дітей.

З 21 липня у Києві відновлюється робота шести муніципальних санаторних закладів для дітей.

Як повідомляє мер міста Києва, дітлахи, які потребують оздоровлення, зможуть розпочати реабілітацію та лікування вже сьогодні. Заїзд дітей планується через тиждень, коли будуть оформлені путівки дітям.

Санаторії працюватимуть із дотриманням суворих санітарних правил та регламентів. Вони будуть заповнені на 50%, —зазначає Віталій Кличко.

На своїй сторінці у фейсбук міський голова Києва пише, що днями перевірили готовність до відновлення роботи після карантину дитячого санаторію «Орлятко» у Ворзелі. Санаторій має гастроентерологічний та ортопедичний профіль. Заклад частково відремонтували, утеплили, закупили спортивний інвентар, медичне обладнання та меблі.

Також, дбаючи про здоров‘я наших дітей, цього року планується відкрити ще два відділення для реабілітації дітей з кардіоревматологічними захворюваннями — у санаторії «Лісова поляна» та ендокринологічними захворюваннями — у санаторії «Ялинка», — заявляє Віталій Кличко.

Чтайте також:  Вчителька молoдших класів вела пpопутінсткий канал на YouTube, маcкуючись за допомогою окуляpів та пеpуки іншого кольору

Джерело.


Повернутись вверх