facebook

Батьки шоковані: в елітній київській школі раптово ліквідували 10 клас

Батьки та учні, які перейшли до 10 класу київської школи №165 на вулиці Жилянській несподівано дізналися, що їм пропонують шукати новий навчальний заклад. У школі кажуть, що для початку освітнього процесу не набралося достатньої кількості учнів.


Батьки дітей кажуть, що дізналися про необхідність пошуку нової школи напередодні 1 вересня. До цього 15 з 25 учнів, які закінчили 9 клас, були переведені до 10 та йшли на канікули зі спокійною душею.

Однак перед початком нового навчального року в закладі з поглибленим вивченням англійської стало відомо, що жодної підготовки до відкриття 10 класу не ведеться.

Навіть розклад не складають
Про те, що дітям треба шукати нову школу, батьки дізналися наприкінці серпня.
У школі дорослим пояснили, що 10 класу не буде, оскільки для цього не набралося 20 учнів. Тому жодної підготовки до навчання в адміністрації закладу не проводять.
Батьки кажуть, що про перехід дітей до 10 класу існує відповідний наказ, який підписали ще у травні – червні цього року.
Рішення керівництва школи, як коментують батьки, суперечить закону “Про повну загальну середню освіту”. Документ підпорядковує наповнюваність класів та в ньому вказано, що для навчального процесу в одному класі має бути не менше 5 учнів.

Чтайте також:  За яких обставин вчителів і медиків каратимуть за колабораційну діяльність: пояснення СБУ

Максимальна кількість учнів у початковій школі не має перевищувати 24 особи, а у старшій – 30.

Джерело.


Повернутись вверх