facebook

У Києві батькам заборонять відвідувати заклади освіти без сертифіката про вакцинацію або негативного ПЛР-тесту

У Києві батькам заборонять відвідувати заклади освіти без сертифіката про вакцинацію або негативного ПЛР-тесту

Інформує Всеосвіта.

Ця норма діятиме в усіх епідемічних зонах.

У Києві встановили низку заборон, які з 1 вересня діятимуть у закладах освіти та інклюзивно-ресурсних центрах. Зокрема, батькам забороняється відвідувати заклад освіти без документа, який посвідчує отримання повного курсу вакцинації або негативного результату тестування на СOVID-19, проведеного не більше як за 72 години до відвідування закладу. Ця норма діятиме в усіх епідемічних зонах.

Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник:

Першого вересня у заклади освіти повернуться діти. Наше завдання як міської влади – максимально убезпечити їх від ризиків захворіти, зробити усе, аби мінімізувати ризики розповсюдження СOVID-19 у навчальних закладах. Для цього постійна комісія з питань ТЕБ та НС ухвалила рішення та ввела низку заборон, що допоможуть увійти закладам освіти у навчальний процес із мінімальними ризиками розповсюдження коронавірусу.

Перелік заборон стосуватиметься закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), вищої освіти, незалежно від форм власності, та інклюзивно-ресурсних центрів.

Так, у разі встановлення «зеленого» рівня епіднебезпеки забороняється:

  • проведення масових (освітніх, наукових, тематичних та інших) заходів без одягнутих усіма учасниками засобів індивідуального захисту;
  • вхід групами та масове перебування в закладі батьків здобувачів освіти;
  • індивідуальне відвідування закладів батьками та вхід і перебування у закладі освіти осіб, які не є учасниками освітнього процесу, без наявності документа, що посвідчує отримання повного курсу вакцинації або негативного результату тестування на СOVID-19, що проведене не більше як за 72 години до відвідування закладу.
Чтайте також:  Кількість предметів у старших класах після реформи зменшиться, – заступник очільника МОН

У разі встановлення «жовтого» та «помаранчевого» рівнів епіднебезпеки забороняється:

  • відвідування закладів освіти здобувачами освіти та проведення в закладах освіти масових заходів (вистав, свят, концертів) за участю здобувачів освіти у разі відсутності у більш як 20 відсотків персоналу закладу освіти документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації; відвідування закладів освіти здобувачами освіти у разі, коли на самоізоляції через контакт із особою з СOVID-19 перебуває більше як 50 відсотків здобувачів освіти та персоналу закладу;
  • проведення у закладах освіти масових заходів (вистав, свят, концертів) за участю здобувачів освіти з більш ніж однієї групи (класу) та за присутності глядачів (відвідувачів);
  • відвідування закладів особами, які не є учасниками освітнього процесу;
  • вхід групами та масове перебування у закладі батьків здобувачів освіти;
  • індивідуальне відвідування закладів батьками здобувачів освіти без наявності документа, що посвідчує отримання повного курсу вакцинації або негативного результату тестування на СOVID-19, що проведене не більше як за 72 години до відвідування закладу.

У разі встановлення «червоного» рівня епіднебезпеки забороняється:

відвідування закладів незалежно від форм власності її здобувачами, крім здобувачів закладів дошкільної освіти, спеціальних закладів освіти та учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти, здобувачів, які беруть участь в атестації, а також осіб, які беруть участь у заходах з оцінювання якості освіти за умови наявності більш як у 80% персоналу закладу документа, що посвідчує отримання повного курсу вакцинації.

Чтайте також:  Не вмикати: яку техніку заборонили використовувати у школах

Джерело.


Повернутись вверх