facebook

Премії за вакцинацію іванофранківським освітянам: заплатять усім, хто щепиться хоча б однією дозою до 31 серпня – мер Марцінків

Кожен працівник освіти, який до 31 серпня отримає щеплення хоча б першою дозою, отримає премію.

Про це повідомив сьогодні на оперативній нараді в міськвиконкомі Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків. «Ми говоримо про те: хто до 31 серпня хоча би одну дозу вакцинується, ми заплатимо премію. Бо мусить якась мотивація бути. До 31 серпня усі пункти відкриті – будь ласка, вакцинуйтеся», – зазначив мер.

Раніше міський виконавчий комітет ухвалив рішення, відповідно до якого передбачалося виплачувати премію у сумі 1 тисяча гривень тим працівникам освіти, які повністю вакцинувалися, тобто щепилися двома дозами вакцини.

Як зауважила, виступаючи на нараді, заступниця директора Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Наталія Микула, станом на п’ятницю, 20 серпня, (хоча освітян щеплювали і у вихідні дні) в Івано-Франківській міській громаді було вакциновано 42% працівників (в тому числі педагогів) закладів загальної середньої освіти та 30% працівників (в тому числі педагогів) закладів дошкільної освіти та 23% працівників закладів позашкільної освіти. Варто відзначити, озвучені показники є достатньо високими, оскільки, як зауважила чиновниця, частка вакцинованих працівників, для прикладу, закладів загальної середньої освіти озвучена Міністерством освіти та науки України на рівні 27%.

Чтайте також:  Жахливі умови у шкільних туалетах: хто винен і що робити – інструкція від омбудсмена

Джерело.


Повернутись вверх