facebook

Невакцинований вчитель – не проблема: чого найбільше бояться батьки учнів перед 1 вересня

Невакцинований вчитель – не проблема: чого найбільше бояться батьки учнів перед 1 вересня

За два тижні в Україні розпочнеться новий навчальний рік. І залежно від епідемічної ситуації та кількості вакцинованих вчителів, школи можуть почати уроки очно чи дистанційно. Чого найбільше бояться батьки школярів – читайте у статті.

Джерело:”Апостроф”

Багато вчителів ще не вакциновані проти COVID-19, а це може нести потенційну небезпеку. Але батьки кажуть, що діти практично не хворіють на коронавірус або хворіють в легкій формі, тому реальна загроза існує більше для невакцинованих вчителів, а не учнів.

Чого найбільше бояться батьки учнів перед 1 вересня
Співзасновниця ГО “Смарт освіту” та ГО “Батьківський контроль”, експертка з питань освіти Оксана Макаренко розповіла, що найбільше батьки бояться того, що школи взагалі не відкриють. На їхню думку, це найгірший сценарій розвитку подій.

За її словами, рік ще не почався, а вже є напруга як серед вчителів, так і серед батьків. Макаренко додає, що батьки хочуть, щоб школи відкрилися. Вчителі теж цього хочуть, але є дуже багато людей, які добровільно не готові вакцинуватися, і це видно по статистиці вакцинації.

Батьки втомилися від дистанційного навчання, яке було під час карантину. Вони його вважають найгіршим розвитком подій. Гірше, ніж прийти в школу, де є частина невакцинованих вчителів,– заявила Макаренко.

Чтайте також:  На Харківщині шкільні канікули розпочнуться раніше через коронавірус: дати

Зазначимо, що в соціальних мережах поширився фейк про те, що з 1 вересня у школах скасовується навчання через карантин. Проте у МОН цю інформацію спростували та запевнили, що освітній процес триватиме.

Раніше міністр освіти Сергій Шкарлет запевнив, що школярі розпочнуть навчання в повноформатному режимі, без дистанційних уроків.

До того ж, у МОН готують кілька варіантів розвитку ситуації з роботою шкіл під час посиленого карантину. Сподіваються, що навіть за високого рівня захворюваності учні 1 – 4 класів та учні інклюзивно-ресурсних центрів зможуть ходити до школи.

У яких випадках школи переходитимуть на дистанційне навчання? Освітній омбудсмен Сергій Горбачов заявив, що школи, де не буде вакциновано 80% педагогів, навчатимуть учнів дистанційно, якщо регіон потрапить до жовтої, помаранчевої або червоної зони епідемнебезпеки.

Джерело.


Повернутись вверх