facebook

Для вакцинованих українців можуть послабити карантинні обмеження, – головний санлікар

Карантинні норми в Україні переглядатимуть залежно від епідемічної ситуації.

 


ВУкраїні для громадян, які отримали вакцину від COVID-19, можуть частково послабити карантинні обмеження. Таку можливість розглядають у Міністерстві охорони здоров’я, повідомив головний санітарний лікар Ігор Кузін у коментарі Радіо Свобода.

Зараз наша головна мета – вакцинувати якомога більшу кількість населення. У разі можливого спалаху ми будемо враховувати показники охоплення щепленнями й відповідно до цього ухвалювати ті чи ті рішення, – зазначив Кузін.

За його словами, наразі рано говорити про конкретні умови, однак точно розглядатиметься можливість часткового послаблення обмежень для вакцинованого населення. Карантинні ж норми будуть переглядатися залежно від епідситуації.

Ми маємо обов’язково дотримуватися основних протиепідемічних заходів: носити маски, дотримуватися соціальної дистанції, користуватися антисептичними засобами, уникати скупчень людей, а найголовніше – вакцинуватися проти COVID-19. Адже це найефективніший спосіб убезпечити себе та людей навколо від важкого перебігу хвороби, і це рятує життя, – наголосив Кузін.

Як повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, в Україні до кінця літа планують зробити мінімум 4,5 млн щеплень від коронавірусу.

Чтайте також:  Протипоказання до ВАКЦИНАЦІЇ: У МОЗ НАЗВАЛИ ПЕРЕЛІК

Джерело.


Повернутись вверх