facebook

Відпочивати чи вчитися: як учням провести літо з користю

Відпочивати чи вчитися: як учням провести літо з користю

Традиційно літо вважається сезоном відпочинку та перерви в навчанні. І для багатьох школярів це “поважна” причина не набувати нових знань. Але є безліч ідей, які допоможуть провести літо з користю.

Джерело:24 канал

За словами експертів, влітку наш організм “вмикається” на повну потужність. До того ж, довгі дні підвищують вироблення серотоніну – “гормону радості”, який відповідає за настрій та самопочуття.

Чому для навчання не варто чекати осені
Для покращення будь-якої сфери життя на варто чекати понеділка, нового року чи осені. Найкращий час – сьогодні. Яку б форму навчання ви не обрали, літній “старт” матиме безліч переваг.

Зокрема, у крутих репетиторів та на курсах, куди прагнуть потрапити багато охочих, ще є вільні місця. Окрім того, ви можете обрати найбільш зручний розклад.

Також під час канікул деяким учням легше подолати лінь, адже після 90 (умовно) хвилин уроку залишається ще багато солодких годин літнього відпочинку.

Варіанти корисного відпочинку
Щоб провести літо з користю, визначіться з очікуваннями. Що ви вважаєте корисним для своєї родини? Чого прагне дитина? Чи готові продумувати ефективне літо для школяра, а може довірите це завдання професіоналам? Нижчен навечено кілька варіантів проведення часу з користю.

Чтайте також:  Нові обмеження щодо перевезень не стосуватимуться школярів

Дитячі табори – вчимося та спілкуємося
Учні середньої та старшої школи просто обожнюють спілкування з однолітками. Про це варто пам’ятати, плануючи літні канікули. Дитячі оздоровлювальні табори – чудовий варіант відпочинку, адже в них діти вчаться комунікувати одне з одним.

Можна знайти табір, який здійснює і навчальну діяльність – таких дуже багато. Уже нікого не здивуєш дитячими таборами з вивченням англійської мови.

Куди краще відправити дитину у 2021 році – дивіться перелік літніх таборів у статті.
Самостійне невимушене навчання
Головне – не перестаратися. Дітям до 10 років цілком достатньо пів години 2 – 3 рази в тиждень. Ще батькам потрібно постаратися, щоб літні заняття були в радість. І це не так складно, як здається!
Гуляйте і дорогою повторюйте додавання та віднімання або таблицю множення. Порахуйте, скільки собак зустріли дорогою, яких порід тощо.
Читайте разом із сином чи донькою, заохочуйте їхній інтерес до книжок. І обов’язково поговоріть із дитиною про книгу, яку вона зараз читає. Поставте запитання по тексту, обговоріть характер і вчинки героїв.
В учнів середніх та старших класів ситуація інша. Якщо школяр має проблеми з якимось із предметів, то літні заняття – необхідність. І в цій ситуації найкращим рішенням буде звернутися до професіоналів. Особливо, якщо в наступному навчальному році на вашу дитину чекає ЗНО.
Онлайн-школа “На Урок”
Онлайн-школа “На Урок” не йде на канікули та працює для вас без перерви. Досвідчені викладачі допоможуть проаналізувати наявний рівень знань і розрахувати кількість занять, необхідних для опанування чи повторення матеріалу.

Чтайте також:  Невакцинованих вчителів з листопада відсторонять від роботи в школі

Тож, дитина матиме особистого куратора, який координуватиме навчання. До роботи можна долучитися у будь-який момент та обрати зручний для школяра темп навчання. Команда методистів врахувала оптимальний обсяг матеріалу, аби уникнути інформаційного перевантаження.

Теорія подається просто й наочно: короткі конспекти, презентації, відео тощо. Водночас практичні завдання креативні та різноманітні. Кожен курс доступний у запису та завжди відкритий для перегляду.

І пояснюйте школярам, що задля досягнення мети потрібно системно працювати та докладати зусиль. Тож вчитися влітку корисно та приємно!

Джерело.


Повернутись вверх