facebook

В Україні презентували американський університет: де та коли його відкриють

Вже незабаром у Києві з’явиться американський університет світового рівня – “Амерікан Юніверсіті Київ” (АЮК). Він навчатиме студентів у партнерстві з Університетом штату Арізона (ASU).


Представник партії “УДАР Віталія Кличка” Дмитро Білоцерковець розповів, що новий виш буде розташований у будівлі річкового вокзалу на Поштовій площі.

Після реставрації історичної будівлі університет прийме українців на навчання. Очікується, що до американського вишу вступлять перші студенти вже у 2022/23 навчальному році.

Наші діти, які хочуть здобути західну освіту, але не завжди мають можливість поїхати за кордон, скоро отримають таку можливість у Києві. Адже у місті з’явиться університет світового рівня,
– написав Білоцерківець.

На презентації американського університету виступив і мер Києва Віталій Кличко, який наголосив, що столиця підтримуватиме цей проєкт.

“Освіта – це ключ до життя. Багато хлопців і дівчат мріють отримати американську освіту. Так, вони зможуть не їхати до США по освіту, а отримати її тут, в Україні. Це прекрасна ідея, чудовий проєкт”, – вважає Кличко.

Зазначимо, що до проєкту залучена низка інвесторів – як з американської, так і української сторони.

Чтайте також:  МОЗ затвердило наказ про обов'язкову вакцинацію для педпрацівників: коли документ набере чинності

Джерело.


Повернутись вверх