facebook

Реформа чи політичний піар Зеленського: для чого створять президентський унівеситет

Реформа чи політичний піар Зеленського: для чого створять президентський унівеситет

Володимир Зеленський анонсував в Україні відкриття президентського університету. Створять його на столичному ВДНГ, а на будівництво витратять щонайменше 7,2 мільярда гривень.

Джерело: 24 канал

Ще кілька мільярдів піде на організацію навчального процесу та його щорічне утримання. Закінчити проєкт планують перед початком президентських виборів – за 2 – 3 роки.

Зважаючи на назву проєкту, він буде PR-складовою. Ним користуватиметься на виборах президент. Звісно, це буде як піар конкретного політика – в цьому випадку Володимира Зеленського,– заявив політолог Ігор Чаленко.

І хоч створення новітнього університету в Україні є дійсно цікавим, але освітяни з сумнівом ставляться до його впровадження.

Річ у тім, що надто схожою є ідея Володимира Зеленського з російським науковим комплексом “Сколково”, який став фактично чорною дірою для витрачання бюджетних коштів. Також порівнюють з Технологічним університетом в Батумі, який так і не запрацював.

Відкрити президентський університет планують вже в жовтні 2023 року.Однак чи піде це на користь тим самим амбітним студентам, для яких це і створюється, невідомо. Водночас новітнім університетом точно скористаються задля власного піару політики.

Президентський університет в Україні: коротко
Володимир Зеленський анонсував в Україні відкриття президентського університету. Новий заклад вищої освіти буде кардинально відрізнятися від існуючих і вже застарілих.
Навчання для найкращих студентів буде безкоштовним, але лише з єдиною умовою – працювати після його закінчення треба буде в Україні.
Є такі освітні напрями, вкладені в програму президентського університету: інформаційні технології, кібербезпека, нанотехнології, аерокосмічні технології і міжнародні комунікації.

Чтайте також:  МОН затвердило умови вступу до вишів у 2022 році: що мають знати абітурієнти

Джерело.


Повернутись вверх