facebook

«Її любили за чуйне серце»: раптово пішла з життя молода вчителька.

Як стало відомо, у Чернівецькій області раптово пішла з життя 26-річна вчителька Колінковецької школи Мирослава Горинюк.

 

Про це колеги буковинки повідомили у Facebook, передає Молодий Буковинець.

 

За словами Ольги Ілащук, молода вчителька померла 24 квітня.

“Життя її обірвалося в повному розквіті сил і творчих планів. Тяжкої, непоправної втрати зазнали колеги, учні, батьки… Пішла з життя вчитель з великої літери, Людина чуйна, добра, хороша”, – повідомила Ольга Ілащук.

“Молодою, енергійною випускницею Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича прийшла вона у колектив Колінковецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів. І хоч життя не слало перед нею веселкових стежок, відкидала життєві негаразди й невтомно трудилася. Та разом зі своїми учнями Мирослава Іванівна сходинка за сходинкою піднімалася на освітянський олімп, долаючи труднощі щоденною працею, несхитною наполегливістю та любов’ю до дітей. Протягом цих років вона сіяла добре і вічне у душі кожної дитини. Любили і поважали її колеги, батьки, учні за чуйне і добре серце, за розуміння, за те, що вона завжди підтримувала ініціативу, заохочувала творчість, помічала і схвалювала найменшу іскринку нового”, – повідомила Ольга Ілащук.

“Пішла з життя дорога людина кожному із нас. Її життя – це її скарб, подарований людям, людським душам, друзям. Совісна і чутлива. Вона рада була добрим словам подяки. У кожному учневі вона залишала частку свого серця”, – додала вона.

Чтайте також:  В Україні малорухливий спосіб життя притаманний 76% сучасних підлітків

Як повідомила у Facebook депутатка Чернівецької районної ради Яна Двірничук, смерть молодої вчительки пов’язана із серцевою недостатністю.

Джерело.


Повернутись вверх