facebook

Старий учитель, який все життя проробив в школі пішов на пенсію – і написав цей лист батькам. Їх просто порвало!

У більшості людей склалася негативна думка про сучасні школи, і вони звинувачують у всьому систему.А цей вчитель, вийшов на пенсію і написав лист в газету, щоб нарешті висловити і свою думку.


Пише джерело.
Ми пропонуємо вам прочитати лист і повідомити нам, згодні ви з нею чи ні! Ось цей лист: Як учитель, який вийшов на пенсію, я втомився від усіх людей, які нічого не знають про державні школи, які не в курсі сучасних реалій, або які думають, що потрібно виправити систему освіти. Проблема не у вчителях! Проблема в батьках! Вони не вчать дітей хорошим манерам і повазі – у дітей немає елементарних навичок того, як ладнати з іншими людьми. Діти приходять в школу в туфлях, які коштують дорожче одягу вчителя – в той же час у них з собою немає ні зошити, ні олівця.

Замість того, щоб звинувачувати школу, подивіться на батьків і їх дітей. Чи ходять батьки на батьківські збори? Розмовляють з вчителями? Чи роблять вони все, щоб діти приходили підготовленими і мали всі необхідні канцтовари? Чи стежать вони, щоб діти виконували домашнє завдання? Чи беруть учні участь в житті класу? Вони роблять домашні завдання? Слухають на уроках вчителя? Коли ви врахуєте ці фактори, ви зрозумієте, що це не школи не справляються, а батьки. Вчителі не можуть зробити те, що можуть батьки. Поки батьки не виконують свої обов’язки, нічого не покращиться!”
Ви підтримуєте цього вчителя?

Чтайте також:  1 млрд грн спрямують на закупівлю ноутбуків у школи

Джерело.


Повернутись вверх