facebook

МОН намагатиметься повернути дітей за парти, – Сергій Шкарлет

Дистанційна освіта не зможе замінити очну форму навчання.

Інформує Всеосвіта.

Державна служба якості освіти проведе моніторинг діяльності закладів загальної середньої освіти, зокрема, щодо якості освіти під час дистанційного навчання. Про це повідомив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет у прямому ефірі телеканалу «НАШ».
Освітній моніторинг буде в основному зосереджений на дистанційному навчанні. Хочу підкреслити, що воно не зможе повністю замінити очну форму. Дистанційна освіта в усьому світі на сьогодні є рятівним елементом для того, щоб навчання було якісним. Однак вона є додатком до очної форми навчання як розширення власних можливостей набуття додаткових компетенцій, – сказав Міністр освіти.
За словами Сергія Шкарлета, МОН намагатиметься повернути дітей за парти.
Ми намагатимемося повернути дітей за парти, адже учні мають соціалізуватися та отримувати повний комплекс необхідних знань. Проте, все буде залежати від епідеміологічної ситуації. Що краще ми будемо дотримуватися карантинних заходів, то швидше зможемо повернутися до повноцінного життя, – наголосив Міністр освіти.
Крім цього, Сергій Шкарлет зазначив, що на І квартал 2021 року передбачено аудит використання коштів субвенцій, головним розпорядником яких є МОН. Зокрема, йдеться про аудит субвенції «Нова українська школа», що буде проводити Рахункова палата України.

Чтайте також:  Програма для підготовки дитини до школи

Джерело.


Повернутись вверх