facebook

Уряд ухвалив Концепцію розвитку сфери штучного інтелекту

Кабінет Міністрів ухвалив Концепцію розвитку сфери штучного інтелекту в Україні. Розробкою документа займалось Міністерство цифрової трансформації.

 

Про це у своєму Facebook повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

За його словами, Україна має неабиякий потенціал у сфері штучного інтелекту.

«Ми маємо найбільшу кількість компаній-розробників технологій штучного інтелекту у Східній Європі. Компанії у сфері АІ з українським корінням вже придбали міжнародні корпорації, такі як Snap, Google, Rakuten. Активно використовуються в різних сферах й чатботи», – зазначає Федоров.

Він також наголосив, що Міністерство цифрової трансформації працює над створенням умов, щоб штучний інтелект став одним із ключових драйверів цифрової трансформації та зростання економіки України.

Окрім того, ухвалення концепції сприятиме охопленню сегменту світового ринку технологій штучного інтелекту, дозволить увійти до топ-рейтингів країн з високим розвитком штучного інтелекту, відкриє можливості впровадження штучного інтелекту у сферах освіти, економіки, суспільного управління, кібербезпеки, оборони тощо.

Чтайте також:  "Вчитися – це завжди обмежувати себе в чомусь". Сергій Захарін пояснив, чому школярі програму проходять, а знання не засвоюють

Джерело.


Повернутись вверх