facebook

Якщо карантин триватиме, діти втратять свої навчальні досягнення, – Ганна Новосад

Ексміністерка припустила, що школи підуть на тривалий карантин.

В Україні пандемія коронавірусу набирає обертів, адже за минулий тиждень кількість інфікованих сягнула понад 7000-8000 хворих за добу. Станом на 5 листопада виявлено 9850 нових випадків COVID-19. В Уряді розглядають посилення карантинних обмежень, наприклад, встановити у магазинах та аптеках окремий час для обслуговування осіб віком від 60 років. Однак і батьків, і учителів найбільше хвилює, чи торкнуться посилені заходи й шкільної системи?

За словами ексміністерки освіти Ганни Новосад в інтерв’ю онлайн-виданню NV.UA, школи можуть піти на тривалий карантин:
Ми можемо припустити, що кількість хворих в Україні значно більша за офіційні дані, тому локдауну нам не уникнути.
Ексміністерка зазначила, що учнів початкових класів навчати онлайн складніше, аніж школярів старших класів. Що ж робити із втраченими під час карантину навичками та знаннями? Ганна Новосад зауважила, що якби вона була б у Міністерстві, то разом зі своєю командою пропрацювала, як компенсувати прогалини у знаннях.
Перші невеликі дослідження американців показують, що діти впродовж цього карантину можуть втратити до 1 року їхніх навчальних досягнень, якщо локдаун і карантин триватимуть.
На думку ексміністерки, наслідки в довгостроковій перспективі можуть бути негативним. Тому потрібно думати наперед, а не розв’язувати проблеми з дня на день.

Чтайте також:  Діти стали частіше хворіти на коронавірус: Максим Степанов про епідеміологічну ситуацію в Україні

Джерело.


Повернутись вверх