facebook

Сертифікація вчителів: опубліковано тестовий зошит

Другий рік триває пілотний проєкт сертифікації педагогічних працівників, одним з етапів якого є незалежне тестування фахових знань та вмінь вчителів. Саме «початківці», які нині в авангарді освітніх реформ, стали першими учасниками сертифікації.

 

Як показали результати двох пілотних незалежних тестувань, переважна більшість учасників / учасниць сертифікації точно знають, як спланувати й організувати освітній процес, як зробити свій урок цікавим і методично довершеним, як створити безпечне та сучасне освітнє середовище для своїх маленьких чомучок, як налагодити партнерські стосунки з батьками.

Тематична різнорідність змісту завдань тестового зошита, зумовлена програмою тестування, за словами самих учасниць, стала стимулом для їхньої подальшої самоосвіти.

До тесту були включені завдання щодо планування й організації освітнього процесу, забезпечення та підтримки навчання, виховання й розвитку учнів.

Також великий блок тесту складали завдання, що стосуються теоретичних знань з різних освітніх галузей, визначених Державним стандартом початкової освіти. Крім того, до тесту включені завдання щодо педагогіки партнерства, роботи з батьками та педагогічної діагностики

 

https://www.schoollife.org.ua/download/schooladmin/Sertif_Teacher_2020.pdf

Чтайте також:  Маски зі шпаргалками та офсайд навчання: якою буде освіта в 2025 році

Джерело.


Повернутись вверх