facebook

Психологічний тренінг, де вчителька довела дітей до сліз, виявився дуже незвичним і приніс їм нові враження

Психологічний тренінг, де вчителька довела дітей до сліз, виявився дуже незвичним і приніс їм нові враження

Шкільна вчителька розповіла, як їй вдалося провести невеликий психологічний тренінг під час уроків, і результат виявився досить милим. Тепер діти стануть добрішими до оточуючих, адже вони ділилися один з одним страхами, від яких часом наверталися сльози.

Карен Лоу працює вчителькою літератури в середній школі американського міста Улога, штат Оклахома.

Вона викладає вже 22 роки, і нещодавно педагог вирішила провести на уроці невеликий експеримент, про який розповіла на своїй сторінці у фейсбуці.

«Вчора був, мабуть, один з вражаючих днів у моєму житті. Я спробувала новий прийом під назвою «Багажна діяльність»: запитала дітей, що означає мати життєвий багаж, і вони в основному відповідали, що це шкідливі речі, які люди носять на собі.»

Карен попросила дітей написати на листку паперу, що їх турбує або завдає їм душевного болю. Записки мали бути анонімними, тож дітям нічого було боятися. В результаті їм треба було зім’яти папірці із записами і кинути в інший кінець класу.

«Вони брали листочки паперу і по черзі читали вголос те, що писали їх однокласники. Після того як учні розповідали, що там написано, я запитувала, хто це написав і чи хотів би він поділитися чим-небудь.»

Чтайте також:  Низькі зарплати, вигорання і зневага від батьків: чому професія вчителя "старіє" у всьому світі. Дослідження The Economist

Виявилося, що діти були готові розкрити душу перед своїми однокласниками, і вчителька була цьому дуже здивована: вони розповідали про самогубства, батьків, які перебувають у в’язниці, наркотики в сім’ї, сирітство, рак, смерть домашніх тварин.

«Діти, які читали записки, плакали: те, що було написане, було дуже важким. Хлопці, що ділилися пізніше своїми переживаннями, теж іноді плакали. Це був емоційно виснажливий день, але я твердо вірю, що мої діти будуть після цього рідше засуджувати інших, любити більше і прощати набагато швидше.»

В якості ілюстрації ефективності проведеного тренінгу Карен прикріпила фотографію із записками, які зібрала під час заняття.

«Цей мішок висить на моїх дверях, щоб нагадувати їм, що у всіх нас є емоційний багаж. Ми залишимо його там. Коли вони йшли по домівках, я сказала їм, що вони не самотні, улюблені та ми підтримуємо одне одного. Для мене велика честь бути їх вчителем.»

Пост Карен швидко став популярним в соцмережі, набравши майже 400 тисяч репостів і понад пів мільйона лайків. І в коментарях користувачі фейсбуку, серед яких були батьки учнів та колеги педагога, прийшли в захват від методу Карен.

Це приголомшливо! Мені так подобається, що ви знайшли час зробити це в класі. Я впевнена, що це було важливо для учнів — побачити щось поза собою і дізнатися, що вони не самотні. Є причина, чому ви — улюблений вчитель моїх дітей.
Ти просто найкраща!!! Обожнюю тебе. Сумую за тими днями, коли працювала поруч з тобою.
Яка чудова вправа. Дуже корисно. Ви просто приголомшлива вчителька.
Свої коментарі залишили і самі учні Карен.

Чтайте також:  Як виглядає Свідоцтво досягнень 2024/2025 н. р.

Ви куди більше, ніж учитель, для всіх цих дітей. Ваша доброта і турбота щодо мене і моєї сестри досі дуже важливі для мене. У мене на полиці лежить книга, яку ви мені дали.
Ви чудова людина і вчитель! Одні з найулюбленіших моїх спогадів — з вашого класу!
Ви продовжуєте вражати мене! Досі даєте мені уроки життя через фейсбук! Без сумніву, ви найкраща вчителька!
Вчительки нерідко виявляються милими педагогами, які намагаються бути не тільки викладачами для своїх дітей, але і друзями.

Джерело.


Повернутись вверх