facebook

Знову дистанційка: батьків та школярів уже попередили

Знову дистанційка: батьків та школярів уже попередили

Уряд має ухвалити рішення.

Школярі можуть розпочати навчальний рік дистанційно, якщо Кабмін не ухвалить рішення
Учні шкіл у Львівській області ризикують розпочати навчальний рік у дистанційному форматі, якщо навчальним закладам не дозволять використовувати як укриття приміщення на цокольних чи перших поверхах, пише портал Твоє Місто.

Якщо Кабмін не внесе відповідних змін до Постанови уряду №138 від 2017 року, то 41 тисяча дітей будуть змушені вивчати шкільну програму дистанційно. Це питання було обговорено на онлайн-нараді з окремих питань загальної середньої освіти під головуванням прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

Під час наради голова Львівської ОВ Максим Козицький наголосив, наскільки важливим є навчання дітей безпосередньо у школах, а також підкреслив важливість безпеки дітей під час занять у навчальних закладах. Зокрема він заявив про необхідність модернізувати школи для забезпечення повноцінності здобуття освіти учнів середньої ланки освіти.

За словами Максима Козицького, військові дії в Україні диктують внесення змін до освітньої політики країни з урахуванням різних умов безпеки в українських областях. Саме тому необхідно внести зміни до чинної Постанови Кабміну.

“Необхідно враховувати умови безпеки у кожній області, щоб забезпечити повноцінне навчання та безпеку наших дітей. Якщо не внести зміни до постанови уряду та не дозволити використовувати навчальні заклади з укриттями на перших або цокольних поверхах як найпростіші укриття, то 41 тисяча учнів, або майже 30 % шкіл Львівської області можуть перейти на дистанційне навчання вже з вересня”, – підкреслив Максим Козицький.

Чтайте також:  Навчання для школярів на канікулах: батькам розповіли подробиці

Джерело.


Повернутись вверх