facebook

Батьки, вже почалося: частина шкіл переходять на навчання з серпня та без канікул

Батьки, вже почалося: частина шкіл переходять на навчання з серпня та без канікул
Деякі школярі сядуть за парти вже у серпні
Ще минулого місяця Міністерство освіти та науки України дало рекомендації всім школам розглянути можливість старту нового навчального року із серпня через енергетичну ситуацію в країні. Більшість шкіл вирішили не вносити змін до навчального процесу, але деякі таки наважилися на таке рішення, пише Радіо Трек: НОВИНИ.

У деяких школах в Україні новий навчальний рік розпочнеться у серпні. Крім того, планується відмовитися від коротких міжсезонних канікул та відпустити школярів на більш тривалий відпочинок узимку.

Так, у Новодністровську Чернівецької області новий навчальний рік для всіх школярів розпочнеться 19 серпня. Отже, перший семестр у цьому навчальному закладі триватиме з 19 серпня до 29 листопада. Після цієї дати школярі відпочиватимуть до лютого, оскільки другий семестр тут розпочнеться з 3 лютого та триватиме до 6 червня. Діти навчатимуться без осінніх та весняних канікул.

Таким чином, керівництво школи взяло до уваги рекомендації МОН та змінило структуру навчання дітей з урахуванням важкої ситуації в енергосистемі України.

Варто зазначити, що поки інші українські школи не наважилися відхилитися від звичного графіка, водночас схожа система навчання у новому навчальному році чекає на студентів вузів та закладів профтехосвіти.

Чтайте також:  Взимку навчання в школах може розпочинатися з 10 години, – МОН

За заявою голови Міносвіти Оксена Лісового навчання студентів проходитиме у змішаному форматі, а також із застосуванням онлайн-навчання. Водночас навчальний рік у більшості навчальних закладів розпочнеться традиційно з 1 вересня. Навчання у теплу пору року проходитиме і щосуботи, а зимові канікули продовжать.

Джерело.


Повернутись вверх