facebook

У школах хочуть скасувати осінні та весняні канікули: що відомо…

У школах хочуть скасувати осінні та весняні канікули: що відомо…

У 2024-2025 навчальному році у школах Черкас можуть скасувати осінні та весняні канікули. Натомість діти матимуть місяць відпочинку взимку.

Про це повідомила заступниця міського голови Черкас Анастасія Чубіна у Facebook. Вона зауважила, що змінювати дату початку освітнього процесу не будуть і він розпочнеться як завжди – 1 вересня.

“Одразу наголошу: навчання в школах міста Черкаси буде розпочато як завжди – 1 вересня. Проте, враховуючи критичну ситуацію з електропостачанням у країні зараз та невтішні прогнози на осінньо-зимовий період, розглядаємо різні варіанти організації навчального процесу. Зокрема, розглядаємо варіант відмови від осінніх та весняних канікул. Натомість у школах буде місяць зимових канікул”, – написала посадовиця.

Вона також поділилась, що навчальний рік для школярів може закінчитися не 31 травня, а на початку червня 2025 року. Крім того, влада міста розглядає можливість збільшення навчального тижня до шестиденного. Проте Чубіна запевнила, що всі варіанти організації освітнього процесу будуть публічно обговорені з директорами закладів загальної середньої освіти.

Чтайте також:  Майже половина першокласників не розуміють почутого українською мовою. Вражаючі результати дослідження

Джерело.


Повернутись вверх