facebook

Уроки з 10:00 і змішаний формат. Лісовий повідомив, яким буде навчання в українських школах взимку

Уроки з 10:00 і змішаний формат. Лісовий повідомив, яким буде навчання в українських школах взимку

Міністр освіти й науки Оксен Лісовий повідомив, що взимку в українських школах, де немає позмінного навчання, уроки будуть починатися о 10 ранку. Водночас у крайніх випадках доведеться повернутися до змішаного або онлайн навчання в складні періоди.

Про це посадовець розповів під час “Години запитань до уряду”, передає УНІАН. Він зауважив, що нині МОН працює над графіками навчання.

Ми працюватимемо з графіками занять там, де немає позмінного навчання, зміщуючи початок уроків у школах на 10:00. Зараз працюємо над цими рекомендаціями. У крайніх випадках повертатимемося до змішаного або онлайн навчання в пікових складних періодах”, – сказав Лісовий.

Посадовець зауважує, що є два підходи до проведення навчального процесу. Зокрема, він зазначив, що заклади вищої освіти й профтехосвіти мають розпочати рік раніше – в теплий сезон. Очільник МОН каже, що необхідно зробити довшими зимові канікули та завершити навчальний рік пізніше.

Окрім того, за словами Лісового, варто звернути увагу на забезпечення закладів освіти генерацією. Адже в деяких школах вона доволі потужна, натомість в інших можуть працювати лише пункти незламності.

Чтайте також:  У школах з 1 вересня вводять зміни: як по-новому навчатимуться учні

Джерело.


Повернутись вверх