facebook

“Чим батьки думають?!”: вчителі поділились “найдивнішими” іменами дітей в класах

“Чим батьки думають?!”: вчителі поділились “найдивнішими” іменами дітей в класах

Група вчителів присоромила батьків, які дають своїм дітям “божевільні” імена, змушуючи їх замислитися над тим, про що вони думали, коли так називали дітей.

Деякі батьки передають імена з покоління в покоління, інші обирають “унікальні” імена, сподіваючись, що воно допоможе їхній дитині виділитися в житті. Однак це не завжди йде за планом, оскільки деякі діти виростають, ображаючись на батьків за те, що вони дали їм таке “божевільне” ім’я, повідомляє Mirror.

Щоб висвітлити цю проблему, група вчителів зібралася разом, щоб поділитися “найгіршими” іменами, які вони чули у своїх класах – і вони не стримувалися.

На Reddit одна вчителька розповіла, як вона цілий рік навчала хлопчика, на ім’я Омеан, разом з двома іншими учнями чоловічої статі, на ім’я Май’Кісс і Ґріан.

Щодо дівчат, то, за її словами, в її класі є учениця на ім’я Фік, а також дівчина, на ім’я Тек, і вона зізналася, що їй довелося двічі перевіряти класний журнал, бо вона припустила, що це скорочене ім’я від чогось.

“Іноді мені цікаво, чи батьки, даючи дітям імена, думають про те, що вони проживуть усе життя з цими іменами”, – зазначила вона.

Ділячись іншими “сумнівними” іменами, інший користувач додав: “У моєї мами був учень, на ім’я Карл Великий. Його називали Сі Джей. Вона працювала в міській школі, і люди мали тенденцію називати своїх дітей на честь дорогих речей. Наприклад, там було багато Порше, Мерседесів і Бентлі”.

Чтайте також:  Горбачов розповів, яку відпустку вчителям не зараховуватимуть до стажу

Студентка, яка працювала в школі, не могла повірити, наскільки сильно змінилися тенденції у виборі імен з тих пір, як вона була студенткою.

“Цьогоріч у школі було дуже багато дорогих імен: “Лише цього року у нас є діти, на ім’я Авалон, Аполлон, Чапля (дівчинка), Солейла (як французьке слово “сонце” на -а), Сіріус, Корбен, Ліліт, Кайді, Хілея, Генрі (дівчинка), Кедр (хлопчик)…”, – вказують користувачі.

Джерело.


Повернутись вверх