facebook

У батьків істерика: школи почали попереджати – навчання із серпня

У батьків істерика: школи почали попереджати – навчання із серпня

Літо – це, перш за все, шкільні канікули. Навколо гасають діти, грають у м’ячі, катаються на велосипедах, їдять ягоди та морозиво, стрибають у скакалки та грають водними пістолетами. І лише батьки в паніці моніторять новини – коли ж розпочнеться новий навчальний рік?

Докладніше про те, що навчання в українських школах може розпочатися вже у серпні, читайте у нашому матеріалі. Серед киян паніка особливо помітна. Старшокласники у столичних школах отримали попередження про те, що навчальний рік може розпочатися із серпня – на цілий місяць раніше, ніж це було завжди. Однак офіційної інформації про це поки що немає.

Тим часом, міністр освіти та науки Оксен Лісовий повідомив, що навчальний рік в університетах планують розпочати раніше, і відповідні рекомендаційні листи вже були надіслані до ВНЗ. А от як буде зі школами, і що буде з графіками навчання у 2024/2025 навчальному році, поки що незрозуміло, адже міністерство все ще вивчає варіанти.

Багато хто не розуміє, навіщо переносити початок навчального року на більш ранній термін. Найімовірніше, це може бути пов’язане з проблемами з опаленням та електропостачанням у зимовий період, адже інфраструктура дуже пошкоджена завдяки російським атакам. Тому краще подовжити зимові канікули, щоб діти перебували вдома, і продовжити навчання у літній період – у червні.

Чтайте також:  В Україні експериментально запровадять систему грантів на навчання

Зрозуміло, не всіх влаштовує такі рішення міністерства освіти. Деякі батьки висловлюють побоювання, що навчання у серпні буде надто спекотним та стомлюючим для дітей. Інші дивуються, як їм перебудувати свої плани на літній відпочинок.

Джерело.


Повернутись вверх